Tere tulemast Eesti Rahvusvahelise Kooli infolehele

Eesti Rahvusvaheline Kool (International School of Estonia, ISE) on ainus üldhariduskool Eestis, mille tegevust ja õppekavasid on tunnustanud kolm rahvusvahelist akrediteerimisorganisatsiooni  –  International Baccalaureate Organisation ekh IBO (Rahvusvaheline Bakalaureuse Organisatsioon), Council of International Schools ehk CIS (Rahvusvaheliste Koolide Nõukogu) ja New England Association of Schools and Colleges ehk NEASC (New Englandi Koolide ja Kolledžite Ühendus).

Meie õpilased on peale õpinguid ISE-s olnud väga edukad minnes tagasi kooli oma kodumaal, teistes rahvusvahelistes koolides, samuti ka ülikoolides.

ISE lõpetajate IB lõpueksamite tulemused on läbi aastate olnud IB koolide keskmisest kõrgemad. 2019. aastal läbisid läbisid eksamid esimesel korral edukalt 92,3% õpilastest, kelle keskmine eksamitulemus oli 33 punkti. Võrdluseks võib tuua IB koolide keskmise eksamitulemuse, mis oli 29,8 punkti.

Endisi ISE õpilasi leiab nüüdseks väga prestiižsetes ülikoolides üle maailma – London School of Art, University of Oxford, Université Jean Moulin, kuid ka Tartu Ülikoolis, Eesti Kunstiakadeemias ja Tallinna Ülikoolis.

IB õppeprogramm on suunatud tõeliselt õpihimulisele, motiveeritud ja sihiteadlikule noorele.

Edu DP programmis tagavad hea inglise keele oskus, loov lähenemine probleemide lahendamisele ja vastutustundlikkus õppetöös ning kahtlemata on väga suureks eeliseks  kogemus PYP (1.-5.klass) ja MYP (6.-10.klass) programmidest.

Rohkem eestikeelset infot meie kooli ja IB programmi kohta leiad siit.